STRONY
INTERNETOWE

WIRTUALNY SPACER 3D

Wirtualny spacer 3D jest atrakcyjny w odbiorze i funkcjonalny

Wirtualny spacer to spójna i przyciągająca uwagę prezentacja multimedialna, która w atrakcyjny sposób przedstawia dane miejsce.
Dodatkowo w wirtualnym spacerze można zamieścić wszelkie dodatkowe informacje. Możemy umieścić opisy tekstowe, zdjęcia, filmy oraz wiele innych rzeczy, w zależności od naszych potrzeb. Te funkcjonalności sprawią że nasz wirtualny spacer 3D będzie ciekawy i atrakcyjny dla odbiorców.

Wirtualny spacer zwiększa atrakcyjność strony internetowej

W dobie dzisiejszego internetu wirtualny spacer 3D wyróżnia się na tle klasycznych zdjęć. Konkurencja coraz częściej dodaje do stron prezentację w postaci wirtualnych spacerów, przez co ich strony stają się bardziej atrakcyjne i z pewnością zyskają większą liczbę odwiedzin. Wirtualny spacer jest innowacyjną formą przedstawienia nieruchomości, restauracji, obiektów hotelowych i miejsc publicznych. Osoba korzystająca z wirtualnego spaceru sama decyduje co chce oglądać. Obecność wirtualnego spaceru na stronie www dodatkowo "podnosi" naszą pozycję w wyszukiwarce.

Wirtualny spacer daje poczucie rzeczywistości

W odróżnieniu od klasycznych zdjęć, wirtualny spacer ukazuje pełny obraz danego miejsca. Internauta ma poczucie bycia w danym miejscu. Widzi wszystko w pierwszej osobie i ma możliwość rozglądania się we wszystkich kierunkach.
Dzięki temu, iż wirtualny spacer zazwyczaj składa się nie tylko z połączonych ze sobą panoram, ale też są dodane  zdjęcia, plany pomieszczeń lub innego rodzaju informacje, może użytkownikowi przekazać niemal całą treść wyrażoną na całej stronie.

 

Przykładowe wirtualne spacery 3D:

 

Ogród wystawowy VIKARO

Nieruchomości Sami Swoi