STRONY
INTERNETOWE

RESPONSYWNE STRONY WWW

DLA WSZYSTKICH URZĄDZEŃ

info_responsywna.png

Responsywna strona internetowa to taka, która automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu, na którym jest wyświetlana. Wraz ze zmaina rozdzielczości strona zmienia nawigację serwisu, tak by była łatwiejsza w obsłudze na przykład na małych lub dotykowych ekranach.

Dodatkowo responsywna strona internetowa dopasowuje wielkość czcionek, odstępy, szerokości obrazków, materiały osadzone takie jak filmy z serwisu YouTube lub interaktywne mapy Google oraz wszystkie pozostałe elementy interfejsu.

Najważniejsza jest czytelność strony oraz prostota nawigacji.

Responsywna strona www zdecydowanie ułatwia nawigację oraz zwiększa czytelność, dzięki czemu użytkownicy w wygodny sposób mogą przeglądać treści na naszej stronie, niezależnie od urządzenia bez żadnych przeszkód!

strona_responsywna.jpg

Strona internetowa, po której aktualnie sie poruszasz jest oczywiście wykonana w tej technologii. Sprawdź to, wchodząc na nią z telefonu i komputera jednocześnie, lub zmniejsz szerokość okna przeglądarki.

To technologia powinna się dostosowywać do użytkownika, a nie odwrotnie!

Ponieważ każde urządzenie posiada inny interfejs, ważne jest, by strona internetowa dostosowała się do każdego z nich. Nieważne, czy korzystasz z iPhone-a, Tabletu z Androidem, laptopa z Windows 8. Responsywna strona internetowa wyświetli się poprawnie na każdym z nich.

Dlaczego warto

Niech przemówi statystyka

Wykorzystanie internetu w urządzeniach mobilnych przedstawione na wykresie.

Od roku 2010 liczba osób regularnie korzystających z internetu w telefonie lub tablecie wzrosła o 600% i ciągle ta liczba wzrasta.

1) Serwisy społecznościowe   2) E-mail   3) Gry   4) Serwisy www

Tester

Przetestuj swoją własną stronę www

Zobacz jak może zmieniać się twoja strona wraz ze zmianą rozdzielczości ekranu