STRONY
INTERNETOWE

Co to jest responsywna strona www

AKTUALNOŚCI

Co to jest responsywna strona www

 

Dla wszystkich urządzeń!

Responsywna strona internetowa to taka, która automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu, na którym jest wyświetlana. Wraz ze zmianą rozdzielczości strona zmienia nawigację serwisu, tak by była łatwiejsza w obsłudze na przykład na małych lub dotykowych ekranach.

Najważniejsza jest czytelność strony oraz prostota nawigacji.

Responsywna strona internetowa dopasowuje wielkość czcionek, odstępy, szerokości obrazków, materiały osadzone takie jak filmy z serwisu YouTube lub interaktywne mapy Google oraz wszystkie pozostałe elementy interfejsu. Najważniejsza jest czytelność strony oraz prostota nawigacji. Responsywna strona www zdecydowanie ułatwia nawigację oraz zwiększa czytelność, dzięki czemu użytkownicy w wygodny sposób mogą przeglądać treści na naszej stronie, niezależnie od urządzenia bez żadnych przeszkód!

Strona internetowa, po której aktualnie sie poruszasz jest oczywiście wykonana w tej technologii. Sprawdź to, wchodząc na nią z telefonu i komputera jednocześnie, lub zmniejsz szerokość okna przeglądarki.

Ponieważ każde urządzenie posiada inny interfejs, ważne jest, by strona internetowa dostosowała się do każdego z nich. Nieważne, czy korzystasz z iPhone-a, Tabletu z Androidem, laptopa z Windows. Responsywna strona internetowa wyświetli się poprawnie na każdym z nich.

 

 

<< powrót do wszystkich aktualności